RT1210WRD075K62L
MFR.Part #
RT1210WRD075K62L
JLCPCB Part #
C3997560
Description
-55℃~+125℃ 250mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS