RT0603BRE071K74L
MFR.Part #
RT0603BRE071K74L
JLCPCB Part #
C861738
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS