RSF200JR-73-150R
MFR.Part #
RSF200JR-73-150R
JLCPCB Part #
C3474208
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS