RT0603BRE07140KL
MFR.Part #
RT0603BRE07140KL
JLCPCB Part #
C326761
Description
-55℃~+155℃ 100mW 140kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS