RT2010DKE078K2L
MFR.Part #
RT2010DKE078K2L
JLCPCB Part #
C1715446
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS