RT0805WRB0739RL
MFR.Part #
RT0805WRB0739RL
JLCPCB Part #
C3920570
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS