RT0603BRD076K26L
MFR.Part #
RT0603BRD076K26L
JLCPCB Part #
C861531
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.26kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS