AA0603JR-073M3L
MFR.Part #
AA0603JR-073M3L
JLCPCB Part #
C2100786
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200V 3.3MΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS