SR0805KR-7W91RL
MFR.Part #
SR0805KR-7W91RL
JLCPCB Part #
C4064107
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS