RT0603BRD0763R4L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603BRD0763R4L
JLCPCB Part #
C861506
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS