RT0402FRD0712K1L
MFR.Part #
RT0402FRD0712K1L
JLCPCB Part #
C2106383
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS