AF0201JR-07180KL
MFR.Part #
AF0201JR-07180KL
JLCPCB Part #
C7071175
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS