RT0603BRB071R43L
MFR.Part #
RT0603BRB071R43L
JLCPCB Part #
C6460567
Description
-55℃~+155℃ 1.43Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS