MFR1WSFRE52-3K48
MFR.Part #
MFR1WSFRE52-3K48
JLCPCB Part #
C1753565
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.48kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS