AF0201FR-0766K5L
MFR.Part #
AF0201FR-0766K5L
JLCPCB Part #
C5560227
Description
-55℃~+155℃ 50mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS