AHA80AFB-2K26
MFR.Part #
AHA80AFB-2K26
JLCPCB Part #
C1569072
Description
2.26kΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS