RT0603BRC0756KL
MFR.Part #
RT0603BRC0756KL
JLCPCB Part #
C860950
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS