HHV-50FB-52-51K
MFR.Part #
HHV-50FB-52-51K
JLCPCB Part #
C1390304
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS