RC1218DK-07162RL
MFR.Part #
RC1218DK-07162RL
JLCPCB Part #
C1703992
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS