RT0603BRC07549RL
MFR.Part #
RT0603BRC07549RL
JLCPCB Part #
C860944
Description
-55℃~+155℃ 100mW 549Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS