RT0603BRC0733K2L
MFR.Part #
RT0603BRC0733K2L
JLCPCB Part #
C860837
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS