MFR1WSFRF52-35K7
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-35K7
JLCPCB Part #
C1753536
Description
-55℃~+155℃ 1W 35.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS