RC0805FR-7W10R7L
MFR.Part #
RC0805FR-7W10R7L
JLCPCB Part #
C5842658
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS