RT0603BRC0726R7L
MFR.Part #
RT0603BRC0726R7L
JLCPCB Part #
C860775
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS