RT0805CRC07115RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805CRC07115RL
JLCPCB Part #
C2138432
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS