RT0603BRC0726K7L
MFR.Part #
RT0603BRC0726K7L
JLCPCB Part #
C860773
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS