CFR1WSJT-52-390K
MFR.Part #
CFR1WSJT-52-390K
JLCPCB Part #
C3377630
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 1W 390kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS