RT0603BRC0713R3L
MFR.Part #
RT0603BRC0713R3L
JLCPCB Part #
C860614
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS