RT0603BRB0784K5L
MFR.Part #
RT0603BRB0784K5L
JLCPCB Part #
C860527
Description
-55℃~+155℃ 100mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS