YC162-FR-07511KL
MFR.Part #
YC162-FR-07511KL
JLCPCB Part #
C1733201
Description
2 4 511kΩ 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS