RT0603BRB0760R4L
MFR.Part #
RT0603BRB0760R4L
JLCPCB Part #
C860465
Description
-55℃~+155℃ 100mW 60.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS