CPF0603B27R4E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603B27R4E
JLCPCB Part #
C4062583
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 27.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS