HHV1WSFT-73-536K
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-536K
JLCPCB Part #
C1400793
Description
-55℃~+155℃ 1W 536kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS