RT0603BRB0714RL
MFR.Part #
RT0603BRB0714RL
JLCPCB Part #
C860125
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS