RC0201FR-07280KP
MFR.Part #
RC0201FR-07280KP
JLCPCB Part #
C6751444
Description
-55℃~+125℃ 280kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS