RT0603BRB0713R7L
MFR.Part #
RT0603BRB0713R7L
JLCPCB Part #
C860112
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS