RT0603WRB07909RL
MFR.Part #
RT0603WRB07909RL
JLCPCB Part #
C4288050
Description
-55℃~+155℃ 100mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS