RT1206BRD072K61L
MFR.Part #
RT1206BRD072K61L
JLCPCB Part #
C870630
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS