AHA500FB-1R4
MFR.Part #
AHA500FB-1R4
JLCPCB Part #
C1567611
Description
1.4Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS