RN731ETTP2840C50
MFR.Part #
RN731ETTP2840C50
JLCPCB Part #
C3988688
Description
-55℃~+155℃ 284Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS