RT0402FRE07620RL
MFR.Part #
RT0402FRE07620RL
JLCPCB Part #
C854392
Description
-55℃~+155℃ 620Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS