RC1206FR-076R04L-S
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1206FR-076R04L-S
JLCPCB Part #
C326919
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.04Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS