RT0402FRE0747RL
MFR.Part #
RT0402FRE0747RL
JLCPCB Part #
C854339
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS