AHA500FB-931R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA500FB-931R
JLCPCB Part #
C1567822
Package
Plugin
Description
5W 931Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS