RT0402FRE07383RL
MFR.Part #
RT0402FRE07383RL
JLCPCB Part #
C854293
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS