RC0100FR-0768KL
MFR.Part #
RC0100FR-0768KL
JLCPCB Part #
C850403
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS