RT0402FRE071K07L
MFR.Part #
RT0402FRE071K07L
JLCPCB Part #
C854165
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS