RT0402FRE071K02L
MFR.Part #
RT0402FRE071K02L
JLCPCB Part #
C854163
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS