RT0402FRD0753R6L
MFR.Part #
RT0402FRD0753R6L
JLCPCB Part #
C4288759
Description
-55℃~+155℃ 53.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS