RT0603BRE0760K4L
MFR.Part #
RT0603BRE0760K4L
JLCPCB Part #
C862235
Description
-55℃~+155℃ 100mW 60.4kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS